Zápas Považskej Bystrice s dvadsiatkou predčasne ukončený

Považská Bystrica mala vo vloženom zápase s HK Orange 20 našliapnuté k víťazstvu, keď po prvej tretine viedla gólom Prusa 1:0. Počas prestávky sa však Považanom pokazila rolba a stretnutie tak museli hlavní rozhodcovia predčasne ukončiť.

"Radi by sme zápas dohrali v náhradnom termíne, avšak dvadsiatka má pred majstrovstvami sveta nahustený program a preto je pravdepodobnejšie, že stretnutie bude skontumované v náš neprospech. Budeme však čakať na rozhodnutie disciplinárnej komisie," upresnil generálny manažér Považskej Bystrice Ján Zlocha st.

HK 95 Považská Bystrica - HK Orange 20 1:0 (1:0, -:-, -:-) ZÁPAS BOL PREDČASNE UKONČENÝ

Góly: 4. Prus (Dolinajec, Pšurny). Strely: 7:12. Vylúčenia: 3:2 na 2 min. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Novák, Vido – Jurčiak, J. Konc ml. Diváci:

Považská Bystrica: Kompas – J. Ďurkech, L. Ďurkech, Prus, Pšurný, Dolinajec – Trška, Fančovič, Koleda, Turan, Drevenák – Dubeň, Augustín, Bednár, Rodionov, Mokrohájsky – Miro, Nemeth

HK Orange 20: Ovečka – Nahálka, Štefanka, Giertl, Kollar, Lunter – Golian, Švec, Džugan, Urbánek, Fafrák – Lavička, Kupec, Havrila, Čenka, Zahradník – Romańák, Boldižár, Svitana, Minárik, Juščák