Program a výsledky

Utorok, 24. September 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
HK Levice HK Levice

Streda, 25. September 2019

HK Levice HK Levice
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK Skalica HK Skalica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Piatok, 27. September 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Skalica HK Skalica
17:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
HK Levice HK Levice
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina

Nedeľa, 29. September 2019

MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK Levice HK Levice
HC Topoľčany HC Topoľčany
17:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK Skalica HK Skalica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
17:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Streda, 2. Október 2019

Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Skalica HK Skalica
17:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Levice HK Levice
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica

Piatok, 4. Október 2019

MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK Levice HK Levice
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Skalica HK Skalica
17:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals

Utorok, 8. Október 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Streda, 9. Október 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Skalica HK Skalica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Levice HK Levice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica

Piatok, 11. Október 2019

HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Levice HK Levice
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Skalica HK Skalica

Utorok, 15. Október 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
HK Skalica HK Skalica

Streda, 16. Október 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Skalica HK Skalica
17:00
HK Levice HK Levice
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HC Topoľčany HC Topoľčany

Piatok, 18. Október 2019

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK Skalica HK Skalica
HK Levice HK Levice
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Utorok, 22. Október 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Streda, 23. Október 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Levice HK Levice
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK Skalica HK Skalica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

Piatok, 25. Október 2019

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Skalica HK Skalica
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK Levice HK Levice

Streda, 30. Október 2019

MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Levice HK Levice
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Skalica HK Skalica
17:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals

Piatok, 1. November 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Skalica HK Skalica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Levice HK Levice
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina

Streda, 13. November 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Levice HK Levice
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK Skalica HK Skalica

Piatok, 15. November 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Skalica HK Skalica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Levice HK Levice
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany

Nedeľa, 17. November 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina

Utorok, 19. November 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin

Streda, 20. November 2019

HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK Levice HK Levice
HK Skalica HK Skalica
17:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Piatok, 22. November 2019

HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Levice HK Levice
18:00
HK Skalica HK Skalica
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

Nedeľa, 24. November 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
HC Topoľčany HC Topoľčany

Utorok, 26. November 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals

Streda, 27. November 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK Skalica HK Skalica
17:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Levice HK Levice

Piatok, 29. November 2019

HK Levice HK Levice
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Skalica HK Skalica
17:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Nedeľa, 1. December 2019

Reprezentácia SR18 Reprezentácia SR18
17:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica

Streda, 4. December 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK Skalica HK Skalica
17:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
HK Levice HK Levice
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina

Piatok, 6. December 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK Levice HK Levice
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK Skalica HK Skalica
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals

Streda, 11. December 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK Skalica HK Skalica
17:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Levice HK Levice
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica

Piatok, 13. December 2019

MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK Levice HK Levice
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Skalica HK Skalica
17:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals

Streda, 18. December 2019

HK Skalica HK Skalica
17:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Levice HK Levice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica

Piatok, 20. December 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK Levice HK Levice
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HK Skalica HK Skalica

Nedeľa, 22. December 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK Skalica HK Skalica
17:00
HK Levice HK Levice
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
17:30
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HC Topoľčany HC Topoľčany

Sobota, 28. December 2019

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
17:30
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HC Topoľčany HC Topoľčany
17:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
17:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK Skalica HK Skalica
HK Levice HK Levice
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

Pondelok, 30. December 2019

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
HK Levice HK Levice
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
HK Skalica HK Skalica
17:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

Piatok, 3. Január 2020

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Skalica HK Skalica
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HK Levice HK Levice

Streda, 8. Január 2020

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
HK Levice HK Levice
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
17:30
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Skalica HK Skalica
17:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Streda, 15. Január 2020

Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:00
HK VITAR Martin HK VITAR Martin
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
18:00
HK Skalica HK Skalica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
18:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
HK Levice HK Levice
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
18:00
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina

Piatok, 17. Január 2020

HK VITAR Martin HK VITAR Martin
18:00
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
18:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Levice HK Levice
18:00
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
18:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
18:00
HK Skalica HK Skalica